Krajoznawcze Spotkania Rodzinne - Śpiewnik Krajoznawcze Spotkania Rodzinne - Nasz śpiewnik

 

Szanowni Użytkownicy śpiewnika!


Na początek naszego śpiewnika prezentujemy Wam płytę CD „KORONNE OGNISKO” . Pomysłodawcami nagrania płyty byli członkowie Klubu Zdobywców Korony Gór Polski. Płytę nagrano 12 i 13 listopada 2016 r. w gościnnym studiu Żnińskiego Domu Kultury im. Klemensa Janickiego.
Posłuchaj piosenek nagranych na płycie:Zobacz śpiewnik wydany do płyty:Nasz śpiewnik powstawał w przeciągu kilku lat i nadal jest wzbogacany o kolejne, często ogólnie znane utwory. Związane jest to w wielu wypadkach z kolejnymi Spotkaniami, do których wybierane są propozycje nawiązujące do zwiedzanego regionu, bądź zaistniałej sytuacji. W kilku przypadkach jest to twórczość rodzima, czyli Uczestników naszych Spotkań.

 

Układ śpiewnika, zauważalne niekiedy „ubytki” w numeracji, czy występujące dodatkowe piosenki pod literką „a” są wynikiem tego, iż śpiewnik jest „żywy” i nieustannie kształtuje się, zachowując oczywiście swoją oryginalną formę.

 

Całość śpiewnika przygotowaliśmy dla Was w kilku częściach. W każdej części znajduje się około 25 kolejno ponumerowanych piosenek. Każdą z tych części można samodzielnie pobrać na komputer i wydrukować.